Новий навчальний рік у Донецькому державному університеті управління розпочався з традиційного свята першокурсників. Цьогоріч, нарешті, зустріч з новими студентами проходила у звичному для університету форматі. Задовго до початку заходу в залі Палацу культури «Молодіжний» почали збиратися першокурсники та їх батьки. Тут на них чекали представники факультетів та студенти, щоб вручити перший студентський документ – індивідуальний план, який ми зазвичай називаємо «залікова книжка». Першокурсники також  отримали комплект корпоративної продукції з листівкою-привітанням від деканів. З великим інтересом присутні подивились відео про можливості навчання в університеті, інтерв'ю з викладачами та студентами закладу.

За традицією, з вітальною промовою відкрила урочистий захід виконуюча обов'язки ректора Донецького державного університету управління, доктор наук з державного управління, професор, Заслужений працівник освіти України Токарева Валентина Іванівна. Вона звернулась до першокурсників зі словами:
«Старанно опановуйте нові знання, демонструйте інтелектуальну відвагу, будьте новаторами і сміливо ідіть до своєї мети. В Університеті управління ви неодмінно знайдете справжніх друзів і однодумців. Тут вас завжди почують і підтримають в реалізації ваших ідей та ініціатив, адже взаєморозуміння, допомога, підтримка і захист – це одні з головних засад партнерства в Університеті управління».

Привітати першокурсників та їх батьків до університету управління завітали шановні гості: Сухова Ксенія Костянтинівна -  секретар Маріупольської міської ради, випускниця університету управління; Дарменко Інна Валеріївна – начальник відділу розвитку мережі закладів освіти та методичної підтримки педагогів Маріупольської міської ради;  Лашин Олександр Валерійович – депутат 8 скликання Маріупольської міської ради,  Заслужений майстер спорту України, дворазовий чемпіон світу зі стронгмену, шестиразовий володар титулу «Найсильніша людина України», «Почесний громадянин м. Маріуполя».

Ксенія Костянтинівна у своїй промові сказала, що вона на власному досвіді переконалась, що в університеті управління готують висококваліфікованих фахівців. Інна Володимирівна запевнила, що плідна партнерська співпраця  департаменту освіти та Університету  управління продовжиться і надалі, а Олександр Лашин, як депутат міської ради, готовий докладати максимум зусиль, щоб і в подальшому молодь обирала вищі освітні заклади Маріуполя, серед яких Університет управління посідає гідне місце.

Багато привітань та добрих слів прозвучало сьогодні на адресу першокурсників та їх батьків від викладачів та керівництва університету, які були присутні на святі. З вітальним словом до своїх студентів-першокурсників звернулись декани: декан факультету права та публічного управління, доктор економічних наук, професор Тарасенко Денис Леонідович; декан факультету менеджменту, кандидат наук з державного управління, доцент Суздалєва Олена Сергіївна; виконуюча обов'язки декана факультету економіки, кандидат економічних наук, доцент Сирмаміїх Ірина Вікторівна. Вже завтра вони з радістю готові прийняти в університетських аудиторіях нове поповнення.

Кульмінацією свята першокурсників стало традиційне вручення символічного ключа знань та залікової книжки першокурсникам – учасникам церемонії - під звучання міжнародного гімну всіх студентів «Гаудеамус». Символи студентського життя вручали новим студентам вчорашні випускники, а нині кандидати та доценти Університету управління Олександр Чернишов,  голова Ради молодих вчених, кандидат економічних наук, доцент; Євгенія Драгомирова кандидат економічних наук, доцент; Вадим Нерсесов кандидат наук з державного управління, доцент. У відповідь першокурсники дали клятву гідно нести звання студента Донецького державного університету управління.

Від імені студентів університету та студентської ради з вітальним словом до першокурсників звернувся заступник голови студентської ради університету Давид Гуржи та побажав їм яскраво провести студентські роки. А ще запросив приєднатися до команди студентської ради.

Тож, свято відбулося і ми вступили в новий навчальний рік.  Бажаємо всім здоров'я, наснаги та успіхів!