Інформаційна зустріч на тему «Можливості навчання за кордоном. Не прогав свій шанс!» відбулась 10 грудня 2019 року на території Центру міжнародного співробітництва ДонДУУ під керівництвом завідувача відділу Ірини Сікорської. Основною метою зустрічі стало ознайомлення студентів всіх рівнів навчання з міжнародними програмами обміну, членом яких є Університет, а також перспективами навчання в закладах вищої освіти світового рівня. Більш ніж 30 студентів мали нагоду поставити питання фахівцям відділу та ознайомитись із деталями кредитної мобільності та умовами навчання і фінансування програм. Цікавими враженнями, рекомендаціями та порадами поділились студенти, які навчались в Університеті Салерно (Італія) у зимовому семестрі 2018-2019 навчального року. Нагадуємо, що кожен із студентів, аспірантів, здобувачів та викладачів може взяти участь у міжнародній програмі кредитної мобільності, стажуванні та ін. на різних умовах фінансування та мобільності. Дізнатись останні новини з розвитку міжнародних зв'язків ДонДУУ ви можете з щомісячного електронного вісника NEWSLETTER, який можна знайти на офіційному сайті нашого університету dsum.edu.ua або надіславши повідомлення на адресу: intdep@inbox.dsum.edu.ua з темою «Підписка». Інформація про конференції, тренінги, стажування, міжнародні літні табори, волонтерські програми та інше, - представлена в ньому, може стати відправною крапкою вашої особистої історії успіху. Відділ з міжнародних зв'язків акумулює інформацію про останні події в сфері освіти на міжнародному рівні, здійснює адміністративні функції щодо загальноуніверситетських та індивідуальних запитів з розвитку потенціалу міжнародного співробітництва. Звертайтесь за інформацією та консультацією, щоб бути ефективними на шляху інтернаціоналізації освіти.