Шановні студенти, Донецький державний університет управління відновлює традиції!

Тимчасовий перехід в онлайн  – не привід із головою занурюватися лише в дистанційне навчання та нудьгувати довгими осінніми вечорами. Запрошуємо вас взяти участь у традиційному фестивалі «Дебют – 2020»!

Що таке «Дебют»?

Взагалі це фестиваль талантів першокурсників. За цим посиланням  Ви можете подивитись як проводився "Дебют першокурсника"  та інші студентські заходи в нашому університеті до 2013 року.

Оскільки з 2014 року фестиваль “Дебют” не проводився, ми вирішили цього року надати можливість участі студентам УСІХ КУРСІВ, адже це дебют для кожного з вас. У фестивалі можуть обрати участь студенти як денної, так і заочної форми навчання.

Але як же буде проходити фестиваль у рамках карантинних обмежень?

Цього року «Дебют» пройде онлайн у соціальній мережі TikTok. Тому темою фестивалю ми обрали “TikTok Generation”.
Тож готуйтеся, танцюйте, співайте, знімайте все це на відео та заповнюйте заявку на участь

Конкурсне відео має бути не довше 60 секунд, з вертикальною орієнтацією та максимальним розширенням 1080х1920. Тип файлу *.mov або *.mp4. Відео завантажуйте на будь-яке хмарне сховище та надайте посилання для доступу у реєстраційній формі.

Організаційний комітет надає учасникам приміщення та світлове обладнання необхідне для зйомок якісного відео. У разі необхідності просимо повідомити про це додатково за телефоном: 067 379 02 19 Геннадій Панга.

Ви також можете використовувати відеоматеріали зняті протягом останнього року (пам’ятайте про необхідність привести їх у відповідність до технічних вимог).

Фестиваль пройде у декілька етапів:

19 жовтня - 8 листопада - реєстрація учасників та подача відеоматеріалів;
9 - 13 листопада - онлайн голосування у TikTok та оцінка професійним журі;
14-15 листопада - підбиття підсумків;
17-19 листопада - оголошення переможців.

Ми пропонуємо вам спробувати свої сили у наступних номінаціях:
- Вокал;
- Хореографія;
- Stand Up;
- Пародія;
- Інструментальний жанр;
- Відеоролик про студентське життя;
- TikTok Challenge;
- Joker (будь-який номер, що виходить за межі представлених номінацій).

Тож знімайте все, що завгодно! Під якусь номінацію це точно підійде :)

Одне відео може розглядатись одразу в декількох номінаціях.

Головний приз фестивалю «Дебют» – «Кубок ректора» отримає найталановитіший та найяскравішій факультет ДонДУУ!

Переможці будуть визначатися професійним журі (50% оцінки) та глядачами у TikTok каналі університету (50%) наступним чином:

Журі колегіально розподіляє бали від 1 до 10 для кожного ролика (у кожній номінації окремо). До складу журі входять співробітники Центру корпоративної культури та зв’язків з громадою, заступники деканів факультетів, представники студентського самоврядування, залучені фахівці за номінаціями.

На каналі ДонДУУ в ТікТок розподіл балів відбувається наступним чином:
10 балів - відео що набрало більшість лайків серед роликів певної номінації,
9 балів - відео що було другим по кількості балів
і так далі.

Загальним результатом для кожного ролику є сума балів від журі та від глядачів ТікТок каналу.

Ми сподіваємось, що нагородження відбудеться оффлайн під час Урочистого прийому ректора ДонДУУ 19 листопада 2020 року.

Не баріться, обов’язково беріть участь у фестивалі «Дебют» та залучайте до голосування своїх рідних та друзів!

Більше інформації про фестиваль Ви можете отримати під час зустрічі у ZOOM 19 жовтня о 18:00 за цим посиланням.

Залишились питання?

звертайся до оргкомітету