28 грудня було підведено підсумки щорічного літературного конкурсу, який вже кілька років поспіль проводиться біржою копірайтингу «Адвего». Цього року 149 конкурсантів змагалися за право створити самий хвилюючий і таємничий жанр серед літературних творів – трилер.

Взяв участь у конкурсі й доцент кафедри спеціально-правових дисциплін кандидат юридичних наук Андрій Чвалюк. Викладач довів, що «перо» не даремно прикрашає емблему кафедри СПД, а її співробітники мають здатності до виконання не тільки навчальних та наукових праць.

Студентська та викладацька спільнота ДонДУУ щиро вітає Андрія Чвалюка з виходом у фінал. Його оповідання «Воронячий бенкет» зайняло 5 місце й принесло автору пам’ятну відзнаку та суттєвий грошовий приз.

Бажаємо автору подальших перемог і звершень!