Карантин вніс свої корективи в життя цілого світу та особисто кожного. Сидячи вдома, ми звикали до нових умов роботи, навчання та суспільного життя. І так хотілося знов відчути атмосферу свята. Тож всі дуже зраділи, коли виникла можливість провести деякі з заходів, які були заплановані на День міста. Але життя диктує свої умови, і щоб бути у безпеці, необхідно дотримуватися простих правил.

Це зрозуміли й студенти ДонДУУ. Під час святкування 242 Дня народження Маріуполя вони виступили у якості волонтерів, які сприяли дотриманню карантинних правил відвідувачами святкових локацій міста.

Студентські волонтери нагадували про необхідність збереження соціальної дистанції, носіння захисних масок та обробки рук антисептиками для збереження здоров’я та безпеки жителів під час окремих заходів до Дня міста.

“Ми пропонували людям обробити руки санітайзерами та вдягти маски, щоб вони змогли насолоджуватися святковими вихідними у безпеці. Під час нашої волонтерської роботи ми почули багато добрих слів від маріупольців та подяк за те, чим ми займаємось,” – поділилась студентка ДонДУУ Дар’я Галяс.

Ця акція – черговий крок до розвитку та успішного функціонування волонтерського руху в нашому університеті. Крок за кроком ми разом зможемо зробити Маріуполь та всю Україну кращою!