За ініціативи студради при міністерстві інформаційної політики встановлено всеукраїнський рекорд - 6 діб безперервного читання української поезії. Представники українських ВНЗ, серед яких і Донецький державний університет управління, передаючи естафету, 6 діб з 7 до 13 червня безперервно читали українські вірші. 13 червня 2018 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася фіксація Всеукраїнського рекорду з безперервного читання української поезії. Усім причетним велика дяка! Це була шалена солов'їна доба (особливо ніч)! Тарас Шевченко, Леся Українка, Ліна Костенко, Олексанр Ірванець, Василь Симоненко, Василій Стус і плеяда рідних маріупольських поетів лунали протягом 24 годин в стінах Донецького державного університету управління. Те, що спочатку здавалось неможливим, стало викликом і мотивацію, яка об'єднала і згуртувала наше студентство. А українське слово дало натхнення, сили і наснагу на весь цей час! «З цього рекорду розпочинається рік популяризації української мови. Ще будуть радіопрограми, мультфільми з вивчення української, стрічка для студентів, арт-об’єкти, на основі яких ми плануємо видати абетку», - повідомила радник Міністра інформаційної політики України з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк.