Це свято уособлює відданість, мужність та незламність. У цей день ми з вдячністю і гордістю згадуємо всіх тих, хто протягом віків і до сьогодні відстоює мир та спокій в Україні.

Колектив Донецького державного університету управління знає гірку ціну війни та жорстоких випробувань, що прийшлися на долю нашої країни. Ми щиро вдячні всім тим, хто в той чи інший час віддав свої знання, сили та відвагу справі захисту нашої рідної землі.

Ваші зусилля зі становлення миру на українській землі обов’язково увінчаються успіхом, а нагородою за цей подвиг стане щасливе життя українців та сильна, мирна, квітуча Україна!

Зичимо вам, шановні захисники, козацького здоров’я, невичерпної енергії, родинного затишку та мирного неба.

З повагою та вдячністю,
колектив Донецького державного університету управління.