Субота в студентів Університету управління видалася надзвичайно мотивуючою та цікавою, адже до нас в гості завітав видатний український спортсмен та громадський діяч Олександр Лашин.

Під час зустрічі він розповів про свою кар'єру у спорті, мотивацію в житті та громадській діяльності. Всі бажаючі могли задавати будь-які питання, а глядачі нашого онлайн-ефіру в Інстаграм писали їх в чат, через що спілкування проходило легко та невимушено.

«Я ніколи не здаюся і не опускаю руки. Це мені багато разів допомогало у житті і я досягав таких результатів, про які раніше міг тільки мріяти», пан Олександр поділився своїм головним принципом у житті.

Після завершення основної частини заходу, нашого гостя та студентів запросили на кава-брейк, де розмова продовжилася у більш неформальній атмосфері.

Дуже дякуємо пану Олександру за те, що він приділив свій час та у вихідний день приїхав до наших студентів на цю неймовірно круту зустріч.