Чим можна виміряти лідерство?! Рейтингами, потраплянням до складу ТОП, чи кількістю підписників у Facebook? Є більш потужні показники: довіра, доброчесність, ступінь впливу, наслідування. Це стосується не тільки окремих осіб, а й цілих університетів!

З моменту створення Університет управління відрізнявся своїм тонким відчуттям часу, його потреб та нетривіальними шляхами їх досягнення. А ще здатністю знаходити однодумців для реалізації найбільш амбітних проєктів.

Стати не тільки базою отримання класичних знань та навичок, а бути центром розвитку громади, знайти баланс між традицією та сучасністю; привести до України нові освітянські проєкти,  сприяти інтеграції вищої освіти України до європейського освітнього простору. Саме ці цілі Університет управління не лише декларує у Статуті та Стратегії розвитку, а реально втілює в життя, формучи сучасні освітянські тренди.

 

В Університеті управління студент сам визначає власну траєкторію навчання

 

Змінювати освітянські підходи, що формувались століттями — важко! Але наш світ вже змінився і роль університету в ньому також. Сьогодні ефективна система освіти не означає жорстку дисципліну, а особистість кожного студента як ніколи стає цінністю.

У ДонДУУ студент сам обирає чверть дисциплін, які він буде вивчати.

Ми побудували свої освітні програми таким чином, щоб 75% часу було відведено на викладання дисциплін, що забезпечують формування кваліфікованого фахівця зі спеціальності, яку студент обрав під час вступу. Цьому сприятиме і участь ключових роботодавців у розробці, оновлені та викладацькій діяльності на наших освітніх програмах.

Усвідомлюючи, що студент має власне бачення та інтереси, ми надаємо йому право обирати кожну четверту дисципліну самостійно з каталогу вибіркових дисциплін, який містить понад 300 дисциплін. Зацікавились?  Марк розповість Вам більше. 

 

 

 

Університет управління надає можливість навчатись в європейських університетах

 

Наш досвід показує, що інтернаціоналізація освіти є запорукою її успішності. Завдяки репутації ДонДУУ як виконавця багатьох міжнародних проєктів ми маємо численні можливості для навчання наших студентів та стажування викладачів  в європейських університетах. Переважна більшість з них здійснюється за кошти донорів та грантів, міжнародних грантових програм та фондів. Цього навчального року наші студенти отримають стипендії на навчання в університетах Італії (Університет Салерно та Університет Генуї) та Болгарії (Університет економіки в м. Варна). Стипендіальне забезпечення гарантоване  Програмою Європейського Союзу Еразмус+.

Окрім цього студентами пропонується пройти навчання протягом семестру в університетах Польщі, Чехії та Грузії. Також академічна мобільність пропонується не лише студентом, але й викладачам. Наші викладачі є активними учасниками академічної мобільності. За останні 3 роки вони мали понад 300 стажувань, тренінгів та закордонних конференцій, тобто в середньому кожен викладач раз на рік підвищує свою кваліфікацію за кордоном.

Більше інформації про можливості академічної мобільності на сторінці нашого сайту та у відеоролику. Марк, тобі слово !

 

 

 

Університет управління навчить вільно спілкуватись англійською

 

Упродовж останніх років ми усвідомили важливість вільного спілкування іноземною мовою у нашому регіоні та Україні в цілому. Аналізуючи кількість українських компаній на світових ринках, а також іноземних компаній та міжнародних організацій, які мають штаб-квартири в Маріуполі і провадять активну діяльність в житті міста, досягаємо розуміння важливості вільного спілкування англійською мовою, а не її базового курсу.

Ми вже змінили підхід до викладання мови!

По-перше, суттєво збільшили кількість занять, тобто студенти всіх спеціальностей та ступенів щотижня матимуть по 2 заняття протягом всього навчання в університеті.

По-друге, змінили механізм формування груп в яких проходитиме навчання: вони більше не будуть заручниками рівня володіння мовою їх одногрупників. Групи з вивчення англійської мови формуються відповідно до рівня володіння мовою, що разом з використанням британської методики викладання забезпечить ефективність та результативність навчання.

По-третє, значної уваги приділили позанавчальній роботі (участь у англомовних заходах, English Club, зустрічі з носіями мови т.і.).
Наші викладачі англійської пройшли численні тренінги й опанували сучасні методики та технології викладання.  Як ми це організуємо? Марк розповість.

 

 

 

Університет управління стає ближче

 

Ми надаємо все більше можливостей онлайн. У 2020 році Донецький державний університет управління реалізує проєкт «Університет в смартфоні». Дві основні мети проєкту – надати якомога більше інформації про наші освітні програми та їх складові та забезпечити студентам можливість вирішувати всі адміністративні питання онлайн, залишаючи їм більше часу на навчання та самовдосконалення.

 

 

Отже, наш студент має можливість навчатись за кордоном та вільно обирає чверть дисциплін, які вивчає та не втрачає час на вирішення адміністративних питань, адже робить все швидко і онлайн, а наш випускник, окрім компетентностей з обраної спеціальності, отримає вільне володіння англійською мовою та досвід закордонного навчання та адаптації в новій країні .

 

Такого Ви не знайдете в жодному університеті регіону!

 

Дізнайтесь про наші освітні програми та умови вступу