Університет третього віку створено в ДонДУУ в 2015 році в рамках реалізації проєкту Темпус "Центр освіти третього віку".  Діяльність Університету спрямована на начання осіб віком понад 55 років з актуальних для них дисциплін.

Бажаєте навчатись в Університеті третього віку ?

Ви можете потрапити до нас, якщо зробите наступні три прості кроки:

• зрозумієте що  бажаєте покращити навички користування комп’ютером і/або вивчати англійську;
  • завітаєте до нас за адресою м.Маріуполь, вул. Карпінського, 58 ауд. 306 для заповнення анкети слухача Університету третього віку, або завантажите її на цій сторінці та надішлете на адресу 3au@inbox.dsum.edu.ua;
  •  1 жовтня розпочнете навчання в нашому Університеті.

Цього року навчання здійснюватиметься за програмами:

Метою курсу є формування у слухачів сучасного рівня інформаційної та комп’ютерної культури, набуття практичних навичок роботи з сучасною комп’ютерною технікою та використання інформаційних технологій для вирішення різних питань в повсякденному житті.

Очікуваний результат підготовки слухачів полягає в наступному:

формування знань основних категорій, пов’язаних з сучасною комп’ютерною технікою;

опрацювання навичок створення і редагування текстових документів, каталогізації папок, збереження необхідної інформації;

вміння працювати з інформацією в інтернет мережі: здійснювати пошук та замовлення квитків; шукати потрібне місце на мапі, користуючись картами Google; шукати відеоролики на платформі YouTube; віртуально подорожувати країнами світу, використовуючи свої пристрої або SmartBoard на уроці (із застосуванням технології 3d)

Метою курсу є розвиток комунікативної компетенції (мовної, соціокультурної, компенсаторної), яка відповідає рівню початкового володіння англійською мовою (А1).

Очікуваний результат підготовки слухачів полягає в наступному:

розвиток комунікативної компетенції (мовленнєвої, соціокультурної, компенсаторної), яка відповідає рівню початкового володіння англійською мовою (А1).

засвоєння нових адаптованих автентичних текстів різних стилів: публіцистичні, художні, науково-популярні, використовуючи основні види читання (ознайомлювальне, вивчаюче, пошукове) в залежності від комунікативного завдання;

опрацювання навичок інтернет листування, в т.ч. заповнення анкет, письмове оформлення відомостей про себе у формі резюме або формування сторінки в соціальних мережах, коментування з використанням англомовного інтернет сленгу.

Нашими студентами стала активна спільнота міста, які покращили свої навички, сформували новий світогляд та знайшли нових друзів.

Долучайтесь до команди слухачів Університету третього віку. Навчання безкоштовне.

Якщо ви нудьгуєте вдома, але маєте цікаві та корисні вміння, навички, знання і Ви готові ними поділитись з однолітками в Університеті третього віку, - ласкаво просимо!

Ми допоможемо Вам оформити ваші знання в цікавинку для наших слухачів і предоставимо навчальну аудиторію в зручний час.

Скористайтесь можливістю поділитись унікальною сторінкою Вашого життя.За детальною інформацією звертайтесь за адресою:
м. Маріуполь, вул. Карпінського, 58 ауд. 306
+38 050 1520186 3au@inbox.dsum.edu.ua